Prekių pristatymas

Jums sėkmingai apmokėjus užsakymą, bus pradėtas jo pakavimas ir išsiuntimas. Pakavimo trukmė priklauso nuo išsirinktų prekių – prie kiekvienos prekės yra nurodyta jos pristatymo trukmė.

Supakavus Jūsų užsakymą, jis bus išsiųstas pasirinktu būdu: kurjeriu, į paštomatą arba į Lietuvos pašto poskyrį. Prekių pristatymas bet kuriuo pasirinktu būdu yra nemokamas. Užsakymus pristato „Lietuvos Paštas“, „LP Express“ arba „Omniva“. Bet kuriuo būdu siunčiant, siuntinys iš kepimoformos.lt – visuomet registruotas ir turintis sekimo numerį (jį rasite el.laiške, kurį gausite kai tik užsakymas bus išsiųstas Jums).

  • Kurjeriu arba į paštomatus siunčiamos siuntos pasiekia Jus per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo. Prieš atveždamas siuntą, kurjeris visuomet Jums paskambins suderinti laiką, kada būsite pristatymo adresu. Siuntą įdėjus į Jūsų pasirinktą paštomatą, gausite SMS žinutę su atsiėmimo kodais.
  • Į Lietuvos Pašto skyrių siunčiamos siuntos pasiekia Jus per 1-3 darbo dienas nuo išsiuntimo. Apie atvykusią siuntą informuojama SMS žinute ir/ar pranešimo lapeliu į Jūsų pašto dėžutę. Gavę pranešimą, turėsite nuvykti į pranešime/žinutėje nurodytą Lietuvos pašto skyrių ir pateikus asmens dokumentą bei pasirašius, Jums bus atiduota siunta.

Bet kuriuo Jūsų pasirinktu būdu išsiuntę siuntą, Jums į el.paštą atsiųsime užsakymo įvykdymo pranešimą, kuriame bus nurodytas siuntos numeris bei siuntos sekimo nuoroda, todėl galėsite sekti siuntos kelią internetu.

 

Kaip privaloma pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, nupirktos prekės gali būti grąžinamos. Išsamiai apie tai skaitykite: Prekių grąžinimas